ENTRY LIST 2020

Registrations as at 8th September

Dennis Bilde (Denmark)
Simon Cope (England)
Johanne Bilde Kofoed (Denmark)
Emil Buus Thomsen (Denmark)
Diego Brenner (Brazil)
Sabine Auken (Germany)
Roy Welland (Germany)
Michael Gromöller (Germany)
Anne Gromöller (Germany)
Jorge Cruzeiro (Portugal)
Nick Sandqvist (England)
Nathalie Shasou (England)
Miguel Teixeira (Madeira)
Anders Hagen (Denmark)
António Palma (Portugal)
Paulo Sarmento (Portugal)
Nuno Paz (Portugal)
Harry Burmania (Netherlands)
Maria van der List (Netherlands)
João Ferreira (Portugal)
Michel Ingelbert (France)
Françoise Ingelbert (France)
Miguel Lima (Portugal)
Ricardo Teixeira (Portugal)
Shahzaad Natt (England)
India Leeming (England)
Karl Gretar Karlsson (Iceland)
Johann Aevarsson (Iceland)
Miguel Guedes (Portugal)
Gerard Limmen (Netherlands)
Robert Boeddeker (Germany)
Flora Zarkesch (Germany)
Marie Eggeling (Germany)
Raffael Braun (Germany)
Gareth Bartley (Germany)
Jutta Bartley (Germany)
Rolf Tolle (Norway)
Anne-Lill Hellemann (Norway)
Lone Kiær (Denmark)
Rosemarie Roderburg (Germany)
Sybil Müller-Maubach (Germany)
Han Begas (Netherlands)
Lucia Grosmann (Netherlands)
Helmut Haeusler (Germany)
Monika Luy (Germany)
Jerzy Jelen (Poland)
Jürgen Rinderspacher (Germany)
Marianne Sery (Germany)
Svala Kristín Pálsdóttir (Iceland)
Aðalsteinn Jörgensen (Iceland)
René Stienen (Netherlands)
Elly Schippers (Netherlands)
Paul Gagne (Wales)
Diana Harris (Wales)
Berend Van den Bos (Netherlands)
Paulus Van den Bos (Netherlands)
Tim Van den Bos (Netherlands)
Johann Bouman (Netherlands)
Robbie de Koster (Netherlands)
Eva Poppe (Netherlands)
Paul Grünke (Germany)
Frederic Boldt (Germany)
Christina Lund Madsen (Denmark)
Henning Ostergaard (Denmark)
Rui Pinto (Portugal)
Alberto Castells (Spain)
Sveinn Eiriksson (Iceland)
Magnus Eidur Magnusson (Iceland)
Julius Sigurjonsson (Iceland)
Kauko Koistinen (Finland)
Helga Alisch (Germany)

Harl-Heinz Heine (Germany)
Maria Margarida Gonçalves Machado (Portugal)
António Pedro Peixoto (Portugal)
Gerwin Middelkoop (Netherlands)
Arjen Salari (Netherlands)
Tomas Ruth (Norway)
Knut Kiste (Norway)
Ernst Hopstaken (Netherlands)
Frank van Gorp (Netherlands)
Ko Ravenhorst (Netherlands)
Joop Stronks (Netherlands)
Niels Steenstrup Zeeberg (Denmark)
Christian Holstebro Lahrman (Denmark)
Henrik Norman Hansen (Denmark)
Mads Henrik Grove (Denmark)
Marcel Winkel (Netherlands)
Dennis Kruis (Netherlands)
Sonja Bech (Denmark)
Mette Sand (Denmark)
Mark Thiele (Netherlands)
Renee Verdegaal (Netherlands)
Tyge Fogh (Denmark)
Birgitte Rønn (Denmark)
Nikolas Bausback (Germany)
Michael Pauly (Germany)
Leo Huvers (Netherlands)
David Kok (Netherlands)